Theret me thikë një person në Prishtinë

Theret me thikë një person në Prishtinë
Theret me thikë një person në Prishtinë
Theret me thikë një person në Prishtinë

Një person ka ther me thikë një person tjetër, pas një mosmarrëveshje që kishte me të gjatë ditës së djeshme në Zonën Industriale në Prishtinë.

Sipas njoftimit të policisë, i dyshuari së pari ka sulmuar fizikisht viktimën, pastaj e ka ther me thikë, shkruan Indeksonline.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.mobi/aktualitet/