3 shenjat e horoskopit që japin këshillat më të mira. Sikur t’i kishit gjithmonë pranë

3 shenjat e horoskopit që japin këshillat më të mira. Sikur t’i kishit gjithmonë pranë
3 shenjat e horoskopit që japin këshillat më të mira. Sikur t’i kishit gjithmonë pranë
3 shenjat e horoskopit që japin këshillat më të mira. Sikur t’i kishit gjithmonë pranë

Jal shenjat e horoskopit nga të cilët duhet të merrni më shumë këshilla.Nëse i keni pranë vetes, jeni me fat, nëse jo përpiquni t’i gjeni.

1. Demi

Miqtë dem ju këshillojnë si duhet në lidhje me shëndetin, por mbi të gjitha do jenë të ndershëm gjithmonë me ju. Sipas intv.al ata nuk bëjnë dot kompromise dhe do jua thonë të vërtetën. Gjërat pa kuptim i tërbojnë demat.

2. Gaforrja

Gaforret janë shumë emocionalë dhe shumë të lidhur me njerëzit që kanë pranë. Janë miqtë më të mirë dhe do ju jepnin gjithmonë këshillat më të sinqerta. Kur ju nuk jeni mirë, as ata nuk ndihen mirë. Madje, i fusin vetes shumë stres, nëse njerëzit që ata vërtetë duan nuk ndihen mirë.

3. Peshorja

Peshorja, sipas intv.al, quhen “ Mbretëresha e këshillave”. Mënyra si i balancon gjërat e ndihmon një peshore t’i shikojë gjërat ashtu si duhet. Një peshore beson se secili meriton më të mirën në jetë. Ah lum si ata, që kanë ndonjë mik me këtë shenjë horoskopi.Burimi: Your Tango

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/astrologji/