Shejku me shumë proteina

Shejku me shumë proteina
Shejku me shumë proteina
Shejku me shumë proteina

Shejku me proteina paraqet pëzierje ideale të përbërësve të cilat do të ushqejnë muskujt dhe do t’i japin trupit energji të pabesueshme.

Përbërësit:

– 2 lugë supe luledielli të papjekur,

– 2 lugë supe bajame, 

– 2 lugë supe arra, 

– 2 lugë supe fara të bluara liri,

– 4 filxhanë ujë,

– 1 filxhan dredhëza (ose mjedra, manaferra, boronica), 

– 2 banane, 

– 2 lugë supe mjaltë apo shurup agave.

Përgatitja: 

Të gjithë përbërësit qitni në blender dhe përzieni një minutë

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.mobi/gatojca/