A është ky çifti më i veçantë që u martuan këtë fillim vit?

A është ky çifti më i veçantë që u martuan këtë fillim vit?
A është ky çifti më i veçantë që u martuan këtë fillim vit?
A është ky çifti më i veçantë që u martuan këtë fillim vit?

Vajzat janë ato që duan ditën e martesës të duken tamam si princesha me fustanin e bardhë dhe me princin me kostum përkrah, shkruan “Kosovarja”.

E ne sonte ua sjellim një çift shumë simpatik, madje mendohet se ata janë i vetmi çift deri më tani të cilët kanë lidhur kurorë në vitin që sapo kemi hyrë.

Jemi akoma në fillim të vitit 2018, dhe një çift shtat shkurtë kanë vendos që ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me një dasmë.

Foto e çiftit që do e shihni më poshtë, ka bërë gjiron e rrjetit, dhe çifti në fjalë janë uruar përzemërsisht nga komentuesit. Dhe është vlerësuar si çifti më i veçantë i këtij fillim viti nga komentuesit anë e mbanë.

Dhe ja shikojini pse ky çift kaq i bukur dhe simpatik janë më të veçantit për këtë fillim vit. Ngase ata janë të dy të njëjtë dhe po duken aq bukur, apo jo?/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.mobi/kuriozitete/