Efikas dhe nuk kushton shumë: Piling për trupin nga limoni

Efikas dhe nuk kushton shumë: Piling për trupin nga limoni
Efikas dhe nuk kushton shumë: Piling për trupin nga limoni
Efikas dhe nuk kushton shumë: Piling për trupin nga limoni

Ky piling me limon është mjet i shkëlqyeshëm për eliminimin e qelizave të vdekura të lëkurës.

Mund ta bëni në shtëpinë tuaj, transmeton Telegrafi.

E gjitha që ju nevojitet janë vaj esencial limoni, një limon i freskët dhe një peshqir.

Përgatitja:

1. Në një enë qitni ujë të nxehtë dhe shtoni disa pika vaj esencial limoni dhe pesë rrathë limoni të freskët.

2. Në tretje zhyteni peshqirin dhe lëreni të qëndrojë disa minuta. Kullojeni dhe shtrijeni në një vend të pastër.

Kur të bëni dush, merrni peshqirin e bërë gati dhe filloni të fërkoni lëkurën nga shputat lart, në mënyrë që të nxisni qarkullimin e gjakut.

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/per-jete/