Jojo Babie i tregon format e saj trupore edhe në këtë mënyrë

Jojo Babie i tregon format e saj trupore edhe në këtë mënyrë
Jojo Babie i tregon format e saj trupore edhe në këtë mënyrë
Jojo Babie i tregon format e saj trupore edhe në këtë mënyrë

Jojo Babie është njëra nga modelet më të komentuara sidomos për pamjen e saj trupore dhe postimet në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka bërë një postim në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë provokuese dhe seksi veshur teksa po ekspozonte pamjen e saj.

Fokusi kryesor në tërë pamjen ishte gjoksi i saj dhe sigurisht pjesa e abdomenit.


Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/shendetesi/