A i ka parë Marina këto fjalë që ia shkruajnë femrat Getit?

A i ka parë Marina këto fjalë që ia shkruajnë femrat Getit?
A i ka parë Marina këto fjalë që ia shkruajnë femrat Getit?
A i ka parë Marina këto fjalë që ia shkruajnë femrat Getit?

Janë ndër çiftet më të komentuara që nga fillimi i lidhjes, si dhe në martesë, shkruan Kosovarja.

Që të dy shumë të ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku çdo postim I tyre merr shumë vëmendje.

Kësaj here, është Geti ai i cili ka publikuar një fotografi ku duket tejet joshës, e që shumë femra i lënë komente të ndryshme, me fjalët më të ëmbla.

Por, ai ka parë këto Marina? Sigurisht, me që të dy të famshëm, edhe ajo merr shumë komente, por a thua edhe të tilla? Ja shikojini.../Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/showbiz/