Amber Rose nuk i kursen vithet! Prapë ua tregon me kaq shumë sportivitet

Amber Rose nuk i kursen vithet! Prapë ua tregon me kaq shumë sportivitet
Amber Rose nuk i kursen vithet! Prapë ua tregon me kaq shumë sportivitet
Amber Rose nuk i kursen vithet! Prapë ua tregon me kaq shumë sportivitet

Amber Rose shquhet për linjat e saj trupore bombastike dhe goxha në formë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me pantallona ngjyrë rozë.

Amber po kërcente dhe po i tregonte të pasmet me shumë sportivitet dhe aspak pa i ardhur keq.

“Duke u treguar budallaqe me…” kishte shkruar Amber.


Lol being silly with @isaiahjoseph ???????? #hoechella
A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.mobi/showbiz/