Ana Kabashi ju komplekson me trupin e saj

Ana Kabashi ju komplekson me trupin e saj
Ana Kabashi ju komplekson me trupin e saj
Ana Kabashi ju komplekson me trupin e saj

Që nga pjesëmarrja e saj në “The Voice Of Albania”, ajo u bë e njohur për publikun shqiptar

Flasim për Ana Kabashin e cila është mjaft aktive në mbrëmje muzikore ku këndohet ‘live’.

Duke qenë se e shohim shpesh teksa publikon foto nga palestra, duken edhe rezultatet në trupin e saj.

Në Instagram ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e ulur në një kolltuk të bardhë, ku është veshur e tëra ngjyrë kafe, e që në pah bien në sy linjat trupore perfekte.

Ndryshe, ajo është akuzuar për ndërhyrjet e shumta kirurgjike, por ajo ka pranuar vet përmes një postimi të bërë në Instagram se ka bërë hundën.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.mobi/showbiz/