Anxhelina Hadërgjonaj copë-copë

Anxhelina Hadërgjonaj copë-copë
Anxhelina Hadërgjonaj copë-copë
Anxhelina Hadërgjonaj copë-copë

Ndër këngëtaret e cila komentohet shumë për pamjen e saj, është pikërisht Anxhelina, e cila duket tejet e nxehtë në çdo paraqitje, shkruan Kosovarja.

Bukuroshja e cila jeton dhe vepron në Amerikë, është tejet aktive në rrjetet sociale, ku ndanë me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria.

Kësaj here, me xhinse të grisura, duket tejet joshëse, e që këtë imazh nuk ka hezituar ta ndajë në llogarinë e saj.

Edhe e grisur I ka hije, shikojeni edhe vet.../Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.mobi/showbiz/