Arbnora Ademaj tregon veturën super luksoze që bleu sot!

Arbnora Ademaj tregon veturën super luksoze që bleu sot!
Arbnora Ademaj tregon veturën super luksoze që bleu sot!
Arbnora Ademaj tregon veturën super luksoze që bleu sot!

Ish Miss Kosova, bukuroshja Arbnora Ademaj, sot i bëri një dhuratë vetes dhe atë mjaft luksoze, shkruan Kosovarja.

Bëhet fjalë për një super veturë, nga njëri ndër sallonet më të njohura të automobilave “Alberti”.

Natyrisht, Arbnora si tejet e kujdesshme për të gjithë ndjekësit në Instagram, publikoi imazhe të veturës së re, për të clën dukej shumë entuziaste.

Fundja, ndonjëherë pas shumë mundimeve dhe tendosjeve që njeriu bën, i’a vlen t’i bëhet ndonjë dhuratë vetes, veçanërisht kur ato të shërbejnë gjatë.

/Kosovarja/ 

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.mobi/showbiz/