Bardh dhe zi... kaq me stil duket sot Ryva Kajtazi

Bardh dhe zi... kaq me stil duket sot Ryva Kajtazi
Bardh dhe zi... kaq me stil duket sot Ryva Kajtazi
Bardh dhe zi... kaq me stil duket sot Ryva Kajtazi

Ryva shfaqet e veshur me shumë shije

Këngëtarja e mirënjohur, Ryva Kajtazi i kushton mjaft shumë vëmendje pamjes së saj të jashtme. Ajo ka një stil të veçantë dhe asnjëherë nuk gabon në zgjedhjet e saj. 

Në një fotografi që së fundmi ka publikuar në InstaStory, Ryva dukej mahnitëse e veshur me një fund të shkurtër lëkure të kombinuar me një bluzë të zezë dhe xhaketë të bardhë. 

Kujtojmë se “Boll lujte” është kënga e fundit nga Ryva Kajtazi e cila është pëlqyer nga publiku./21Media

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/showbiz/