Çka thotë Engjëllusha për motrën Njomzën

Çka thotë Engjëllusha për motrën Njomzën
Çka thotë Engjëllusha për motrën Njomzën
Çka thotë Engjëllusha për motrën Njomzën

Familja e këngëtares së madhe Shyhrete Behluli të gjithë janë në fokus dhe komentohen aq shumë rreth jetës së tyre, shkruan Kosovarja.

Është edhe vajza Engjëllusha që merr vëmendje të madhe dhe behët shpesh pjesë e rubrikave rozë por jo vetëm si vajza e Shyhretes por tash edhe si një soliste e cila ka filluar suksesshëm karrierën muzikore.

Por është pjesa më e rëndësishme dhe shumë e ndjeshme ajo e familjes ku familja e këngëtares gëzojnë një relacion shumë të shëndetshme dhe këtë e tregojnë aq shpesh nëpërmjet imazheve që tregojnë dhe mbështesin njëri tjetrin.

Njomëza është vajza e madhe e familjes Salihu ajo përkujdeset për pamjen e familjes dhe shumë njerëzve të tjerë, pasi që ajo udhëheq një sallon bukurie dhe e gjithë pesha mbetet te ajo. Engji sot ka ofruar një imazh të motrës duke e përshkruar se e ka zemër . Kjo është dashuria e motrës për motrën. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/showbiz/