Dafina Zeqiri s’njeh limite! Publikon video intime nga dushi

Dafina Zeqiri s’njeh limite! Publikon video intime nga dushi
Dafina Zeqiri s’njeh limite! Publikon video intime nga dushi
Dafina Zeqiri s’njeh limite! Publikon video intime nga dushi

​Dafina Zeqiri “ndez” Instagramin!

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, prej kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku ka nisur karrierën e saj ndërkombëtare.

Pikërisht nga Amerika, artistja ka postuar së fundmi disa fotografi me bikini duke shfaqur kështu format e saj super-seksi, por me videon e fundit, këngëtarja shqiptare ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj.

Ajo ka publikuar një video boomerang në instastory teksa ndodhej në dush. 

Dafina shfaqet nudo, e mbuluar me shkumë si dhe tregon tatuazhet e saj, për të cilin ka bërë edhe një përshkrim. 

Bëhet fjalë për atë insektin (fluturën) që ka në gjoks për të cilën shkruan: “Fluturat e jetojnë jetën duke ndjekur dritën e hënës, nga e cila tërhiqen”.

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.mobi/showbiz/