Djali dhe vajza e Ylli Demajt, kaq sevdali si babai i tyre...

Djali dhe vajza e Ylli Demajt, kaq sevdali si babai i tyre...
Djali dhe vajza e Ylli Demajt, kaq sevdali si babai i tyre...
Djali dhe vajza e Ylli Demajt, kaq sevdali si babai i tyre...

Është ndër këngëtarët shumë të kërkuar në mbrëmjet muzikore, ku atmosfera që bën mbahet mend gjatë, shkruan Kosovarja.

Ylli ka vite në skenë dhe një bagazh të madh në karrierë.

Ai po ashtu ka një jetë të lumtur bashkëshortore dhe tre fëmijë, dy të cilët në këtë video në vazhdim, shihet se janë shumë të disponueshëm, ashtu sikurse babai i tyre.

Ja si e ndezin atmosferën./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/showbiz/