E veshur si nuse dhe me trup “si peshk”, Andrra Desatani mahnitë nga Greqia

E veshur si nuse dhe me trup “si peshk”, Andrra Desatani mahnitë nga Greqia
E veshur si nuse dhe me trup “si peshk”, Andrra Desatani mahnitë nga Greqia
E veshur si nuse dhe me trup “si peshk”, Andrra Desatani mahnitë nga Greqia

​Ajo është ndër femrat më të diskutuara në showbizin shqiptar.

Andrra Destani, e cila fillimisht u njoh si bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, sot ajo po gëzon famë në vete, e cila tashmë ka edhe biznesin e vet, shkruan Kosovarja.

Ajo është mjaft aktive në rrjetin social Instagram, ku tashmë numëron mbi 312 mijë ndjekës, e cila gjatë gjithë kohës poston pamje nga më të ndryshmet.

Sot Andrra ka mahnitur me foto-sesionin e ri, e cila shihet e veshur me fustane të bardha, ku duket si një princeshë.

Me flokët e kapura thjeshtë dhe grim të lehtë, Andrra pozon në të bardha, duke treguar edhe linjat e saj perfekte, e cila edhe njihet për format e saj.

“Kosovarja” ua sjell fotografitë e Andrrës të realizuara në Greqi. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/showbiz/