E zonja edhe në kuzhinë! Ja çfarë ka përgatitur sonte Afrona Dika

E zonja edhe në kuzhinë! Ja çfarë ka përgatitur sonte Afrona Dika
E zonja edhe në kuzhinë! Ja çfarë ka përgatitur sonte Afrona Dika
E zonja edhe në kuzhinë! Ja çfarë ka përgatitur sonte Afrona Dika

Është ndër femrat më të diskutuara në estradën tonë.

Bukuria dhe sharmi i saj bënë që çdo lëvizje e saj të komentohet në media, kjo falë rrjeteve sociale ku Afrona Dika publikon pamje të ndryshme, shkruan Kosovarja.

E njohur fillimisht si e dashura e Bleros, ajo sot numëron rreth 158 mijë ndjekës në Instagram, e cila me postimin e radhës, ka treguar se sa e zonja është edhe në kuzhinë.

“E përgatitur nga unë”, kështu e ka përshkruar ajo fotografinë e postuar në “Instastory”, ku shihet një pjatë me ushqim të veçantë, e rregulluar sipas shijes së saj.

Ja çfarë ka përgatitur Afrona. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/showbiz/