Edhe pa makijazh Samanta Karavella dëshmon se duket bukur

Edhe pa makijazh Samanta Karavella dëshmon se duket bukur
Edhe pa makijazh Samanta Karavella dëshmon se duket bukur
Edhe pa makijazh Samanta Karavella dëshmon se duket bukur

E thjeshtë, e bukur dhe mjaft atraktive.

Kjo është këngëtarja shqiptare, Samanta Karavella e cila shpesh tërheq vëmendjen e shtypit rozë, shkruan lajmi.net.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale, pëlqimet dhe komentet nuk kanë si të mungojnë në imazhet e llojllojshme që publikon.

Në këtë të fundit, këngëtarja 27 vjeçare tregon se duket mjaft e freskët dhe e bukur edhe pa makijazh.

Ajo edhe ditë më parë, ka sjellur fotosesion e saj të ri në të cilin shfaqej me plot elegancë.

Pas duetit me Ermal Fejzullahun “Faj”, nuk është se ka lansuar ndonjë këngë të re.

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.mobi/showbiz/