Enca në USA, ja arsyeja

Enca në USA, ja arsyeja
Enca në USA, ja arsyeja
Enca në USA, ja arsyeja

Enca është njëra nga këngëtaret më të komentuara kohën e fundit sidomos pas projektit “Dua”.

Në imazhin e fundit të publikuar nga vet Enca në llogarinë e saj në “Instagram”, ka treguar se do të jetë në Amerikë.

Atje ajo do të mbajë disa koncerte në New York dhe Detroit.

“New York & Detroit për disa ditë! Hera e parë në USA. Kush do vije në koncertet e mija” ka shkruar Enca.


Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/showbiz/