Enca në USA, ja arsyeja

Enca në USA, ja arsyeja
Enca në USA, ja arsyeja
Enca në USA, ja arsyeja

Enca është njëra nga këngëtaret më të komentuara kohën e fundit sidomos pas projektit “Dua”.

Në imazhin e fundit të publikuar nga vet Enca në llogarinë e saj në “Instagram”, ka treguar se do të jetë në Amerikë.

Atje ajo do të mbajë disa koncerte në New York dhe Detroit.

“New York & Detroit për disa ditë! Hera e parë në USA. Kush do vije në koncertet e mija” ka shkruar Enca.


Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.mobi/showbiz/