Eni Koçi nuk vesh fare sytjena, ja fotoja që publikon!

Eni Koçi nuk vesh fare sytjena, ja fotoja që publikon!
Eni Koçi nuk vesh fare sytjena, ja fotoja që publikon!
Eni Koçi nuk vesh fare sytjena, ja fotoja që publikon!

Eni Koci është njëra nga këngëtaret shqiptare e cila komentohet shumë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku shihet veshur me kostum ngjyrë të gjelbër dhe me syze dielli. 

Por ajo që bënë përshtypje është pjesa e lartë ku Eni shihet pa sytjena dhe vetëm me një xhaketë të hapur në të dyja anët.

“Duke pritur verë like this” kishte shkruar Eni në këto imazhe.

Ndryshe, bazuar në këto duket se vera do të jetë shumë e nxehtë me Enin.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.mobi/showbiz/