Ermali dhe Ariana as në ditën e dasmës nuk janë dukur më bukur!

Ermali dhe Ariana as në ditën e dasmës nuk janë dukur më bukur!
Ermali dhe Ariana as në ditën e dasmës nuk janë dukur më bukur!
Ermali dhe Ariana as nu00eb ditu00ebn e dasmu00ebs nuk janu00eb dukur mu00eb bukur!

Një çift tejet simpatik dhe i dashur për audiencën shqiptare, mahnisin çdo herë me postime të përbashkëta, shkruan Kosovarja.

Bëhet fjalë për Ermal e Ariana Fejzullahu, dyshja e cila tregojnë stil në çdo paraqitje, aq sa nuk do të habiteshim edhe po t’i shihnim si bloger të famshëm të rrjeteve sociale.

Ermali i veshur me kostum ‘dhëndrrie’ e Ariana me një fustan të shkurtër të bardhë, duken për mrekulli në fotografinë që nuk hezitoi të publikoi në llogarinë e tij Instagram.

Çifti në fjalë, gëzojnë një jetë familjare mjaft stabile dhe në harmoni pranë tre vogëlushëve të tyre simpatik që për kah ngjashmëria, duket se kanë marrë më tepër nga Ermali.

Por, nuk dihet nëse edhe talentin e babait të tyre do e trashëgoi ndonjëri për t’u bërë më pas gjenerata e tretë e familjes Fejzullahu që i fal art skenës shqiptare.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.mobi/showbiz/