Është shtatzënë, po ja fotoja e fundit e Adelina Tahirit

Është shtatzënë, po ja fotoja e fundit e Adelina Tahirit
Është shtatzënë, po ja fotoja e fundit e Adelina Tahirit
Është shtatzënë, po ja fotoja e fundit e Adelina Tahirit

Muajt e fundit ka qenë shumë e komentuar në shtypin rozë.

Adelina Tahiri është në pritje të ëmbël, por nuk po i kursen aspak imazhet në rrjete sociale.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar së fundi një fotografi në të cilën u shfaq provokuese.

Adelina pozoi pa grim, por dukej shumë e freskët, ndërsa kishte zbuluar gjoksin në bluzën e hapur.

Kujtojmë që këngëtarja është martuar për milionerin maqedonas, Serjozha Markov, i cili po kujdeset në maksimum për atë.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.mobi/showbiz/