Ju kujtohet Xhansu nga seriali "Fate të Kryqëzuara"? Ja si duket ajo tani

Ju kujtohet Xhansu nga seriali
Ju kujtohet Xhansu nga seriali
Ju kujtohet Xhansu nga seriali "Fate të Kryqëzuara"? Ja si duket ajo tani

Ja si duket sot ‘Xhansu’

Leyla Tanlar u bë e njohur për publikun shqiptar në rolin e “Xhansusë”, në telenovelën turke “Fate të kryqëzuara”, shkruan “Zeri.info”.

Leyla Tanlar në rolin e saj fitoi zemrat e shumë personave për shkak të rolit dhe të butësisë së saj që kishte.

Aktorja 20-vjeçare, Leyla Tanlar është njëra ndër aktoret më të pëlqyera.

Ajo përveç aktrimit është e angazhuar në shumë reklama, por edhe në aktivitete të ndryshme të shoqësirsë civile të cilat nuk heziton ti shfaq në profilin e saj zyrtar në rrjetin social "Instagram."

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.mobi/showbiz/