Kendall Jenner vjen kaq e thjeshtë dhe sensuale në të njejtën kohë

Kendall Jenner vjen kaq e thjeshtë dhe sensuale në të njejtën kohë
Kendall Jenner vjen kaq e thjeshtë dhe sensuale në të njejtën kohë
Kendall Jenner vjen kaq e thjeshtë dhe sensuale në të njejtën kohë

​Modelja Kendall Jenner, apo njëra prej modeleve më të paguara përgjatë vitit të kaluar nuk heziton të pozojë seksi, duke zotëruar më së miri profesionin e saj.

Kendall është kritikuar në shumë raste për problemet që ka me aknet, por ajo përsëri nuk kishte hezituar që të fotografohej si e tillë, transmeton Indeksonline.

Por këtë herë me shumë grim dhe flokë të hedhura pak përpara e duke zbuluar pak trupin Kendall thjeshtë ka treguar se është ndër femrat më perfekte në botën e modës. 

Pa asnjë mëdyshje këtë do e mendoj gjithkush që e shikon fotografinë e saj të fundit.

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.mobi/showbiz/