Ky është Kingu i Morena Tarakut

Ky është Kingu i Morena Tarakut
Ky është Kingu i Morena Tarakut
Ky është Kingu i Morena Tarakut

Morena Taraku prej vitesh ka treguar për dashurinë e madhe që ka ndaj babait, që për të është edhe baba, edhe shok...

Të gjitha vajzat i duan baballarët, e Morena e do dhe këtë dashuri e tregon në mënyrë të veçantë e shumë të bukur.

Këngëtarja e njohur është rritur me mungesën e të ëmës dhe ishte i ati ai që mundohej të plotësonte çdo zbrazëtirë në jetën e saj, shkruan "Kosovarja".

Selami Taraku, regjisor e profesor me emër, ka festuar ditëlindjen dhe edhe këtë përvjetor ka marrë dhuratat më të bukura nga e bija, Morena.

Bukuroshja, në këtë ditëlindje ia ka bërë babait dhuratë një orë të markës "Rolex", të cilën ia ka dhuruar në një darkë private të organizuar me këtë rast, ku protagonistë ishin pikërisht ata të dy, shkruan "Kosovarja".

Morena Taraku shpesh e quan të atin, "King"./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.mobi/showbiz/