Learta shkon në dasëm, e gjithë vëmendja tek ajo me gjestin që bën

Learta shkon në dasëm, e gjithë vëmendja tek ajo me gjestin që bën
Learta shkon në dasëm, e gjithë vëmendja tek ajo me gjestin që bën
Learta shkon në dasëm, e gjithë vëmendja tek ajo me gjestin që bën

Learta Jakupi është nusja e djalit të Shyhrete Behlulit.

 Ajo çdo ditë poston fotografi në rrjete sociale dhe ku shihet se është mjaft aktive, shkruan Sovrani.

E në një postim në Instagram, i bërë me boomerang, shihet Learta se si fryn buzët duke pozuar.

Mirëpo përveç pozës së veçantë, Learta duket tejet bukur në fustan të zi në dasmën ku ishte e ftuar.

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/showbiz/