Learta shkon në dasëm, e gjithë vëmendja tek ajo me gjestin që bën

Learta shkon në dasëm, e gjithë vëmendja tek ajo me gjestin që bën
Learta shkon në dasëm, e gjithë vëmendja tek ajo me gjestin që bën
Learta shkon në dasëm, e gjithë vëmendja tek ajo me gjestin që bën

Learta Jakupi është nusja e djalit të Shyhrete Behlulit.

 Ajo çdo ditë poston fotografi në rrjete sociale dhe ku shihet se është mjaft aktive, shkruan Sovrani.

E në një postim në Instagram, i bërë me boomerang, shihet Learta se si fryn buzët duke pozuar.

Mirëpo përveç pozës së veçantë, Learta duket tejet bukur në fustan të zi në dasmën ku ishte e ftuar.

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.mobi/showbiz/