Me fustan vezullues duke zbuluar gjoksin... kaq tërheqëse vjen Eni Koçi

Me fustan vezullues duke zbuluar gjoksin... kaq tërheqëse vjen Eni Koçi
Me fustan vezullues duke zbuluar gjoksin... kaq tërheqëse vjen Eni Koçi
Me fustan vezullues duke zbuluar gjoksin... kaq tërheqëse vjen Eni Koçi

​Ajo është ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Eni Koçi si çdo herë që befason me paraqitjet e saj ekstravagante dhe me plot finesë, njëjtë ka vepruar edhe kësaj radhe, shkruan Kosovarja.

Ajo ka postuar në rrjetin social Instagram disa pamje të reja, ku ka tërhequr vëmendje fustani i saj i hapur te gjoksi.

Flokët e saj të bardha dhe të gjata, si dhe grimi i saj shkëlqyes, ka bërë që këngëtarja të duket vërtetë mahnitëse.

Për tu bindur, shikoni pamjet më poshtë. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/showbiz/