Nga brune në biondinë, një mama tërheqëse si Çiljeta

Nga brune në biondinë, një mama tërheqëse si Çiljeta
Nga brune në biondinë, një mama tërheqëse si Çiljeta
Nga brune në biondinë, një mama tërheqëse si Çiljeta

Përveç në muzikë, ajo njihet edhe për eksperimente të shumta me pamjen e saj.

Çiljeta Xhilaga, e cila po merret me mbrëmje muzikore dhe projekte të shumta,ka ardhur sot me një ndryshim të ri, duke u kthyer në biondinë, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja e hitit “Hajmali” ka postuar disa fotografi, ku ka treguar për ndjekësit e saj ngjyrën e re të flokëve, e cila shihet mjaft tërheqëse teksa pozon me flokë të shkurtra dhe ngjyrë të bardhë të ndezur.

Përndryshe, Çiljeta në rrjetin social Instagram numëron plot 572 mijë ndjekës, duke u radhitur ndër këngëtaret më të ndjekura online. /Kosovarja/

Back to blonde ???? ???? thnx @cihanalarslann for my new hair color
A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on
@cihanalarslann ????????????
A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.mobi/showbiz/