Nuk do ta besoni, kaq bukur këndon vajza maturante e këngëtares së njohur

Nuk do ta besoni, kaq bukur këndon vajza maturante e këngëtares së njohur
Nuk do ta besoni, kaq bukur këndon vajza maturante e këngëtares së njohur
Nuk do ta besoni, kaq bukur këndon vajza maturante e këngëtares së njohur

Motrat Mustafa erdhën në skenë të gjitha dhe u bënë shumë të pëlqyera për publikun e këngës popullore.

Edhe Kumrie Mustafa hyri në këtë biznes fitimprurës në Kosovë dhe është bërë një emër i njohur tashmë, përcjell ORAvip.

Vajza e saj maturante befasoi të gjithë me pamjen e saj joshëse, por së fundi nëna e saj na ka treguar edhe një talent të ri të saj.

Ajo di të këndojë dhe atë e bën në formën më të mirë. Për këtë Kumria është krenare prandaj edhe ka ndarë në video me shumë ndjekës të saj.


Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/showbiz/