Nuk e imagjinoni dot çfarë i komentojnë ish të dashurës së Endrit Thaçit!

Nuk e imagjinoni dot çfarë i komentojnë ish të dashurës së Endrit Thaçit!
Nuk e imagjinoni dot çfarë i komentojnë ish të dashurës së Endrit Thaçit!
Nuk e imagjinoni dot çfarë i komentojnë ish të dashurës së Endrit Thaçit!

Meqë llogaria e saj është publike, lehtësisht depërtohet në komente që i adresojnë ish të dashurës së Endrit Thaçit, djalit të Presidentit të Kosovës, shkruan Kosovarja.

Është kjo Drita Stublla e cila u përfol për një lidhje jo fort të gjatë me Endritin, por i mjaftoi aq sa për t’u bërë e njohur në syrin e opinionit publik.

Linjat e saj janë vërtetë shpërthyese dhe këtë e vërteton çdo imazh që publikon në rrjete sociale e që mbulohet me komente nga më të ndryshmet.

Madje të pasmet e saja shpëthyese po i krahasojnë me ato të Kim Kardashian, duke e cilësuar si Kim për Kosovën e natyrisht për të është kënaqësi të krahasohet me yllin televiziv.

Drita shquhet edhe stil të jashtëzakonshëm, saqë lirisht mund të konsiderohet si një blogere, meqë tenton t’i inspirojë moshat e reja me veshjet e saj.

Epo Endriti duhet të ketë qenë me fat që pati në duar një femër të tillë, e po aq i pafat që e la t’i ikte.

/Kosovarja/

A post shared by Drita Stublla (@stublladrita) on

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/showbiz/