Punon në autolarje? Stresin nuk e keni parë asnjëherë kështu...

Punon në autolarje? Stresin nuk e keni parë asnjëherë kështu...
Punon në autolarje? Stresin nuk e keni parë asnjëherë kështu...
Punon në autolarje? Stresin nuk e keni parë asnjëherë kështu...

​Stresi fotografohet si asnjëherë më parë…

Reperi i famshëm shqiptar është ndër më të preferuarit e publikut dhe këtë e tregojnë milionat në YouTube apo koncertet e shumta në vend dhe jashtë. 

Por e kishit parë ndonjëherë Stresin në një lavazh duke larë makinën e tij?

Epo nesër do keni mundësinë ta shihni këtë moment në emisionin “Fun Day” në INTv me moderatore Fatma Methasani. 

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë moderatorja e dashur për publikun nëpërmjet një ‘insta story’ në Instagram-in e saj. 

Stresi gjithashtu do të jetë edhe i ftuari special ditën e nesërme në Fun Day. /intv.al/

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/showbiz/