Pushimet luksoze të Granit Xhakës me bashkëshorten Leoniten

Pushimet luksoze të Granit Xhakës me bashkëshorten Leoniten
Pushimet luksoze të Granit Xhakës me bashkëshorten Leoniten
Pushimet luksoze të Granit Xhakës me bashkëshorten Leoniten

Në këtë vend po pushon çifti

Futbollisti i njohur, Granit Xhaka para fillimit të përgatitjeve për ndeshjet e Kupës së Botës, ka zgjedhur që të relaksohet për disa ditë në një vend luksoz, shkruan rtv21.tv

Ai dhe bashkëshortja e tij Leonita, kanë nisur pushimet në Marrakech të Marokos, një destinacion mahnitës në Afrikën Veriore. 

Në rrjetin social Instagram, Graniti dhe Leonita kanë publikuar fotografi të reja nga pushimet,  duke treguar kështu se po ia kalojnë shumë këto ditë.

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.mobi/showbiz/