Ribashkimi me TheWeeknd! Flet Bella Hadid

Ribashkimi me TheWeeknd! Flet Bella Hadid
Ribashkimi me TheWeeknd! Flet Bella Hadid
Ribashkimi me TheWeeknd! Flet Bella Hadid

Vite më parë modelja Bella Hadid dhe reperi TheWeeknd ishin në lidhje dashurie.

Por, tash e një kohë dyshja kanë ndarë rrugët, madje TheWeeknd ka qenë i lidhur edhe me Selena Gomez pas ndarjes nga Bella, shkruan lajmi.net.

Si Bella ashtu edhe reperi kanë qenë pjesë e festivalit të famshëm që po mbahet në Amerikë, “Coachella”.

Mediet e huaja kishin raportuar se dyshja janë parë bashkë dhe menjëherë kanë aluduar për ribashkimin e tyre.

Mirëpo, modelja kishte komentuar mbi një artikull të E!News, duke mohuar çdo gjë që është komentuar.

“Jo, nuk isha unë”, ka qenë komenti i Bellës, kurse TheWeeknd thuhet se ende po vuan ndarjen nga Selena, madje projekti i fundit i tij konsiderohet dedikim për këngëtaren.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.mobi/showbiz/