Rikthehet çifti i famshëm, puthje e pasion gjatë gjithë natës

Rikthehet çifti i famshëm, puthje e pasion gjatë gjithë natës
Rikthehet çifti i famshëm, puthje e pasion gjatë gjithë natës
Rikthehet çifti i famshëm, puthje e pasion gjatë gjithë natës

The Weeknd dhe Bella Hadid sërish në krahët e njëri-tjetrit.

‘Coachella’ ka bashkuar çiftin e famshëm. Këngëtari përveç që dhuroi emicione të forta me perfomancën e tij ‘Call Out My Name’, këngë kjo që thuhet se është dedikim për Selena Gomez, ka kaluar edhe momente pasionante.

Sipas E! këngëtari thuhet se u shoqërua gjatë gjithë natës me ish të dashurën e tij, Bella Hadid.

“Të dy ishin ‘puthut gjithë natën’, i tha një burim revistës E news, transmeton Indeksonline.

“Ata e kaluan gjithë natën së bashku dhe u larguan së bashku. Bella dukej shumë e lumtur. Ata patjetër ishin shumë të dashur, duke u përkëdhelur me njëri-tjetrin, në shoqërinë e miqve të tyre”, thuhet më tej.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.mobi/showbiz/