Rita Ora rikthehet në shtëpi, kaq e ngazëllyer duket ajo

Rita Ora rikthehet në shtëpi, kaq e ngazëllyer duket ajo
Rita Ora rikthehet në shtëpi, kaq e ngazëllyer duket ajo
Rita Ora rikthehet në shtëpi, kaq e ngazëllyer duket ajo

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora është kthyer në shtëpinë e saj në Londer nga Los Angelos-i.

27 vjeçarja shihet e veshur me pantallona të kapura ngjyrë ngi, të cilat i kishte kombinuar me syze të bardha dhe me shumë aksesor në qafë dhe duar.

Pop ylli pëlqehet shumë nga publiku mbarë botëror kurse çdo gjë që ajo vesh shndërrohet në një trend të menjëhershëm.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.mobi/showbiz/