Songyl Meniqi, imazhi dhe freskia e sfilatave të modës

Songyl Meniqi, imazhi dhe freskia e sfilatave të modës
Songyl Meniqi, imazhi dhe freskia e sfilatave të modës
Songyl Meniqi, imazhi dhe freskia e sfilatave të modës

Songyl Meniqi është ndër imazhet më të popullarizuara të pasarelave në vend. Arsyeja se përse, dihet. Ajo është mbresëlënëse.

Songyli ka sfiluar për emrat më të mëdhenj të modës në vend, duke i dhënë shije dhe finesë çdo kreacioni që ka bartur në trup.

Bukuroshja së fundi ka marrë pjesë në "Miss Grande Kosova" dhe ka triumfuar. Ajo, e ka rrëmbyer kurorën e më të bukurës në këtë spektakël ku garonin vajza nga Kosova e Diaspora.

Songyl ka mahnitur të pranishmit dhe jurinë me ecjen profesionale, sharmin dhe ëmbëlsinë.

S'ka dyshim që ajo është freskia dhe bukuria e sfilatave të modës dhe jo vetëm./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.mobi/showbiz/