Valdrini më shumë kohë i jep kësaj femre se sa vajzës të sapolindur

Valdrini më shumë kohë i jep kësaj femre se sa vajzës të sapolindur
Valdrini më shumë kohë i jep kësaj femre se sa vajzës të sapolindur
Valdrini më shumë kohë i jep kësaj femre se sa vajzës të sapolindur

Vakdrini para një javë u bë baba i një vajze, e si duket punët dhe obligimet e kanë larguar menjëherë atë nga vajza dhe bashkëshortja, shkruan Kosovarja.

Njëra nga bashkëpunëtoret më të afërta është kjo Elvana Gjata që për një kohë u duk se raportet e tyre janë ftohur. Elvana vazhdon më projektet dhe lëvizjet e saja nëpër vende të ndryshme në botë e kudo pa e ka dizanjerin.

Elvana për momentin ndodhet në Itali ku u shfaq tejet joshëse dhe me stil e në një video ajo shfaqi edhe Valdrinin ku është duke vënë në kokë kapelën e Elvanës e që dyshja janë të pa ndashëm.

Këngëtarja para pak ditësh solli këngën “Off Guard” në bashkëpunim me reperin Ty Dolla Sign. /Kosovarja/ 

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.mobi/showbiz/