Vedati tregon arsyen e largimit të tij nga “Stupcat”

Vedati tregon arsyen e largimit të tij nga “Stupcat”
Vedati tregon arsyen e largimit të tij nga “Stupcat”
Vedati tregon arsyen e largimit të tij nga “Stupcat”

Humoristi shumë i pëlqyer për publikun shqiptar Vedat Bajrami, po vazhdon të njoftojë publikun se i ka hyrë edhe një fushe tjetër pos humorit, shkruan Kosovarja.

Pas klipit të Gjikos pjesë e të cilit ishte, Vedati konfirmoi edhe kripin e radhës në të cilin do të akrtrojë rolin e famshëm “Liki”, që do të jetë në projektin e reperit Lumi B.

Ky interesim kaq i shfaqur për t’u bërë pjesë e klipeve të këngëtarëve nga ana e Vedatit, a po e largun përfundimisht nga “Stupcat” apo është thjeshtë miqësia me disa nga yjet e estradës që e bën të mos i refuzojë ftesat për pjesëmarrjen e tij në klipe.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.mobi/showbiz/